EKSA GT1 COBRA Kablosuz Kulaklık İle 6 Saat Kesintisiz Kullanım

Çinli teknoloji şirketi EKSA?nın yepyeni kablosuz kulaklıkları GT1 Cobra, patentli tasarımı ve etkileyici teknik özellikleriyle duyuruldu. Bir kobra yılanının kafası şeklinde tasarlanan kulaklık, aktif gürültü engelleme, düşük gecikme süresi ve uzun kullanım imkanıyla dikkat çekiyor.asarımıyla mest eden kablosuz kulaklığın teknik özelliklerine baktığımızda da oldukça dikkat çeken detaylarla karşılaşıyoruz. Kulaklığın sahip olduğu IPX4 sertifikası, bu kulaklıkların su sıçramalarına karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Ayrıca oyun tutkunları, EKSA GT1 Cobra?da 38 ms gecikme süresi ile karşılaşıyorlar. Bu da oyun oynarken hiçbir sesin kaçırılmayacağı anlamına geliyor. 

GT1 Cobra?nın bir diğer özelliği ise aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması. Özel bir algoritma kullanan kulaklık, bu sayede pürüzsüz bir deneyim yaşayabiliyorlar. Bluetooth 5.0 desteği sayesinde güncel akıllı telefonların tümünde kullanılabilen kablosuz kulaklık, dokunmatik kontrol sayesinde şarkıların değiştirilmesi, aramaların yanıtlanması, oyun ya da müzik modu arasında geçiş yapılabilmesi ve sesli asistanın devreye alınması gibi işlevlerin kullanılabilmesine imkan tanıyor.

EKSA?nın yeni kablosuz kulaklıkları, kullanım süresi açısından da oldukça avantajlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 6 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunan GT1 Cobra, kutusuyla birlikte 36 saate kadar kullanılabiliyor.

 

kulaklık tamiri için Whatsapp 'dan kulaklığınızın Resmini ve Sorununu Başta belirterek Ulaşabilirsiniz

Whatsapp!