Deneme

Misyonumuz

Kulaklık tamiri olarak 2001 yılından itibaren bilişim sektöründe tamir servis ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Uzun tecrübe ve servis deneyimi ve yedek parça tedariği ile kaliteli pahalı kulaklıkların tamiri, kulaklık yenileme, kulaklık revizesi, kulaklık süngeri değişimi, hiç çalışmayan kulaklık tamiri, bir tarafı çalışmayan kulaklık tamiri, mikrofonu çalışmayan kulaklık tamiri, jack ı kırılmış kulaklık tamiri, kablosu kopmuş kulaklık tamiri, gibi arızaları hiç bir ses verim kaybı olmadan tamir ediyoruz.

Performans ve Verim Kaybını nasıl Önlüyoruz!

Kulaklıklar markalarına göre malzeme kalitesi kablo omajı hatta lehim alaşım değeri bile değişmektedir. Servisimize tamir için gelen kulaklıkların öncelikle kendi parçaları kullanılarak onarılmaya çalışılır. yedek parça kullanılacak ise örneğin beats marka bir kulaklığa jbl marka bir kablo takılmaz. omaj değerleri aynı olan beats marka kulaklıktan çıkma bir kablo veya yedek parça kullanılır böylece kulaklık performansından bir şey kaybetmez.

Tamir e Gelen kulaklıklar tamir olduktan sonra kronik arızaları önleyecek bağlantıları hasarlı kabloları güçlendirilerek ilerde oluşabilecek kronik problemi önlemiş oluruz. böylece uzun yıllar kulaklığınızı kullanabilirsiniz.

BOSE
JBL
BEATS
SCHNEİDER
GAMİNG SERİES
LOGİTECH
HYPERX
STEELSERIES
RAZER
ASUS 


kulaklık tamiri için Whatsapp 'dan kulaklığınızın Resmini ve Sorununu ileterek bilgi ve fiyat alabilirsiniz

Whatsapp!